Şenbe, 20.04.2024, 01:54
En son xeberler
Sizi salamlayiram Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Baby_Cakes, VAZGEC_GONLUM, Natalya  
Forum » Eylence » Söhbet » Sözü üze demek yoxsa susmaq ?
Sözü üze demek yoxsa susmaq ?
Baby_CakesTarix: Cüme, 31.07.2009, 02:25 | Mesaj # 1
Saytımızın işığı,Forumun yaraşığı
Модераторы qrupu
Reputasiya: 22
Status: Offline
Tebii ki 5 barmağın 5 de eyni olmur... Bezen ele insanlar olur ki sene xoş gelmir ) onun hereketi,davranışı...seni qane etmir.Bu zaman ne ederdiniz ? sözü üzüne demek yoxsa xetrine deymemekçün susnağa üstünlük vererdiz happy

FeridTarix: Şenbe, 01.08.2009, 13:51 | Mesaj # 2
Рядовой
Заблокированные qrupu
Reputasiya: 20
men sozu uze demeyi daha cox sevirem,ancaq ele zamanlar da olur ki,sozu uze deye bilmirsen,deqiq bir soz demey cetindir happy

GOYCE_QARTALITarix: Şenbe, 01.08.2009, 14:23 | Mesaj # 3
Лейтенант
Заблокированные qrupu
Reputasiya: 31
Men sozu uze deyenem,yalnizca o insanin xetrine deymek istemerem.Calisib sozu uze demek lazimdi......... happy

AdminTarix: Şenbe, 01.08.2009, 14:42 | Mesaj # 4
ADMİN
Администраторы qrupu
Reputasiya: 10001
Mən əvvəllər həmişə sozü üzə deyərdim.Sonra gördüm ki,dostlarım mənnən küsür,əvvəlki kimi səmimi olmur,amma onların dalınca danışan adamnan qardaş kimi olurlar.Ona görə də indi heç kimin nə üzünə,nə dalınca heç nə danışmıram.Yalnız xoş sözlər.Onda daha yaxşı dost hesab edirlər.

Baby_CakesTarix: Bazar, 02.08.2009, 21:16 | Mesaj # 5
Модераторы qrupu
Quote (Admin)
Mən əvvəllər həmişə sozü üzə deyərdim.Sonra gördüm ki,dostlarım mənnən küsür,əvvəlki kimi səmimi olmur,amma onların dalınca danışan adamnan qardaş kimi olurlar.

Mence seni ozune esl dost hesab eden biri hec vaxt duz sozden incimez ) menim o qeder dostum var ) hansisa sehv hereketimi mene irad tutanda bu menim xetrime deymir ) eksine calisiram bir de sehv etmeyim happy
Quote (Admin)
Ona görə də indi heç kimin nə üzünə,nə dalınca heç nə danışmıram.Yalnız xoş sözlər.Onda daha yaxşı dost hesab edirlər.

onlar hesab ede biler) bes sen nece ? dusunmursen ki bele dostlugun omru az olar happy

AdminTarix: Bazar, 02.08.2009, 21:27 | Mesaj # 6
ADMİN
Администраторы qrupu
Reputasiya: 10001
Quote (Baby_Cakes)
Mence seni ozune esl dost hesab eden biri hec vaxt duz sozden incimez ) menim o qeder dostum var ) hansisa sehv hereketimi mene irad tutanda bu menim xetrime deymir ) eksine calisiram bir de sehv etmeyim

Senin xetrine deymiye biler,amma menim dostlarim ve umumiyyetle hami senin kimi dusunmur!!!
Bezen insanlar onlara qarsi olan yaxsiligi basa dusmur.

Quote (Baby_Cakes)
onlar hesab ede biler) bes sen nece ? dusunmursen ki bele dostlugun omru az olar

Tam eksine bele dostlugun omru daha cox olur.Bilirsen niye?Bir cox insanlar terifi daha cox sevirler,neinki tenqidi.

Amma insani ireli aparan terifler yox tenqidlerdir.(Elbette tenqidden netice cixara bilenler ucun)

Baby_CakesTarix: Bazar, 02.08.2009, 21:40 | Mesaj # 7
Модераторы qrupu
Quote (Admin)
Amma insani ireli aparan terifler yox tenqidlerdir.(Elbette tenqidden netice cixara bilenler ucun)

bu cumlen xosuma geldi ) cox dostu neynirsen ki qoy 1-2 dostun olsun amma esl dost ) yeni senin duzgun iradini tenqid kimi qebul edib sennen incimiyen dostlar happy

GOYCE_QARTALITarix: Bazar ertesi, 03.08.2009, 12:36 | Mesaj # 8
Лейтенант
Заблокированные qrupu
Indi men dostlarim haqqinda melumat verim.Esl dostum Admin(Anar).neye gore dostluga qebul etdiyimi deyim:ona gore ki,o menim hec xetrime deymiyib,tanidigim insanlardan cox ferqlenir,mene olan isteyini her zaman hiss etdirir.Heqiqi dost Anar kimi olar,Anarla her zaman dost oldugum ucun cox xosbextem,sona kimi de dost qalaciq.Anarda menfi olaraq hec ne gormurem,o qusursuz dostdu.Ferdidi de dost kimi hesab ede bilerem,amma hele 3ildi ki,daha yaxiniq.onun menfi ceheti nankorluqdu.bunu ozune de demisem........ angry

Baby_CakesTarix: Bazar ertesi, 03.08.2009, 15:01 | Mesaj # 9
Модераторы qrupu
Quote (GOYCE_QARTALI)
Ferdidi de dost kimi hesab ede bilerem,amma hele 3ildi ki,daha yaxiniq.onun menfi ceheti nankorluqdu.bunu ozune de demisem........

bay hec men bu xesiyyetin bilmirdim ))
P.S dostlugunuz ebedi olsun =)

GOYCE_QARTALITarix: Bazar ertesi, 03.08.2009, 15:08 | Mesaj # 10
Лейтенант
Заблокированные qrupu
Quote (Baby_Cakes)
undefined

Sag ol,ebedi olacaq elbetdeki.Meni heyatda sevdiklerim ve xeyallarim saxliyir.Bu ikisinden biri elimden alinsa heqiqeten hec olaram,heyatda yasamaq ucun bir sebebim olmaz.Ozumu heyatdan tecrid ederem...

NatalyaTarix: Çerşenbe axşamı, 04.08.2009, 19:54 | Mesaj # 11
Лейтенант
Модераторы qrupu
Reputasiya: 0
men sozu incise de uze deyenem,yox gordum inciyir kusur.tez zarafata vururam,axi sozun duzunu zarafatla deyerler tongue

Forum » Eylence » Söhbet » Sözü üze demek yoxsa susmaq ?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright Admin © 2024